תיקים

מגוון רחב של תיקים לחזרה לבית ספר, תיקי Bobby המקוריים ועוד מגוון רחב של תיקי שלא רואים בכל מקום!
הרי זה לא סוד לאף אחד שתיקים באשר הם נהפכו לפריט אופנתי בין אם זה תיק גב, תיק צד, או סתם תיק אלבד עם לוגו החברה, אבל אופנה זה לא הכל, תיק חייב להיות נוח למשתמש וחייב להקל כמה שיותר עלינו.
בקטגוריה של תיקים תוכלו להנות ממגוון רחב של תיקים, אופנתיים, יוקרתיים, תיקי לכנסים או תערוכות, תיקים לחזרה לבית ספר ועוד.
כמו כן תוכלו להנות ממגון פתרונות דפוס של לוגו החברה, הקדשה ועוד.

הצג כטבלה הצג כרשימה

7 פריט(ים)

 • מטען נייד בשילוב נרתיק 5000MAH

  נסעתם רחוק ושכחתם לקחת איתכם את המטען?תתרשמו מהמטען הנייד הבא שמגיע כמו ספרון המכיל מקום לת.ז/דרכון מקום לאוזניות, נייד ועט.
  GB27962

  פרטים נוספים..
 • תיק Bobby

  מחפשים תיק גב אופנתי, איכות גבוהה מעל המצופה ואחד כזה שישמור על היקר מכל נאמנה? הכירו את התיק Bobby מבית חברת XD Design נגד גניבות, עיצוב הייטקי, תיק גב יחודי לכל אחד!
  GB2001

  פרטים נוספים..
 • תיק Bobby קומפקט

  מחפשים תיק גב אופנתי, איכות גבוהה מעל המצופה ואחד כזה שישמור על היקר מכל נאמנה? הכירו את התיק Bobby קומפקט מבית חברת XD Design נגד גניבות, עיצוב הייטקי, תיק גב יחודי לכל אחד!
  GB2002

  פרטים נוספים..
 • תיק Bobby bizz

  מחפשים תיק גב אופנתי, איכות גבוהה מעל המצופה ואחד כזה שישמור על היקר מכל נאמנה? הכירו את התיק Booby bizz  מבית חברת XD Design נגד גניבות, עיצוב הייטקי, תיק גב עסקים.
  GB2003

  פרטים נוספים..
 • תיק גב קנגרו

  איפה עוד תמצאו תיק גב נוח, צעיר קליל והכי חשוב קומפקטי? הכירו את תיק הגב קנגרו, תיק גב קליל וצעיר בעין שמתקפל בקלות לארנק נשיאה ביד.
  GB613

  פרטים נוספים..
 • תיק גב צ'אמפ

  מחפשים תיק גב אופנתי, איכות גבוהה שיידע גם להטעין את הנייד, טאבלט שלכם? הכירו את תיק הגב צ'אמפ, תיק מיוחד כולל שקע USB לטעינת מכשירים.
  GB4070

  פרטים נוספים..
 • תיק גב Airline

  מחפשים להעניק מתנה מרהיבה למנהלים או לקוחות שלכם ?הכירו את תיק גב Airline בעל מראה נקי, אלגנטי מרהיב ויוקרתי מבית חברת LEXON היוקרתית.
  GB179

  פרטים נוספים..

הצג כטבלה הצג כרשימה

7 פריט(ים)