אביזרי קפה

אביזרי קפה

ככל שנה, במקום להעניק את אותה המתנה שמעט שונה אבל כבר כולם מכירים, למה שלא תעניקו אביזרי קפה מרשימים ומיוחדים לעובדים ולקוחות שלכם?
אנו מציגים בפניכם שלל אביזרי קפה מדליקים ויוצאי דופן שלא רואים בכל יום, אשר ייגרמו להערכה נוספת מצד עובדי ולקוחות החברה שלכם.
כמו כן, האביזרים לקפה הינם דרך מקורית לבשר כי החורף בא ועימו שלל אביזרים שיחממו את כל מקבלי המתנות, בין אם זה מארז מרשים לחג או פשוט מתנת תשומת לב לעובדי ולקוחות החברה.

הצג כטבלה הצג כרשימה

5 פריט(ים)

 • בקבוק פילטר פירות XL

  הקיץ החם כבר נחת עלינו, ואתם עדיין מחפשים את מתנת הקיץ לאירוע שלכם לעובדי ולקוחות החברה? הכירו את בקבוק השתיה עם פילטר פירות XL עם הטבעת לוגו החברה.
  GB1212

  פרטים נוספים..
 • מקרר נייד לרכב 6L

  מקרר נייד לרכב!
  רוצים לפנק את עובדי החברה בגאדג'ט מטורף? רכשו מקרר נייד לרכב 6 ליטר שהולך להפוך כל נסיעה ארוכה לחוויה והנאה.
  GB8585

  פרטים נוספים..
 • בקבוק פילטר פירות

  הקיץ החם כבר נחת עלינו, ואתם עדיין מחפשים את מתנת הקיץ לאירוע שלכם לעובדי ולקוחות החברה? הכירו את בקבוק השתיה עם פילטר מיוחד לפירות ושפע מקום ללוגו החברה.
  GB710

  פרטים נוספים..
 • טרמוס אישי THERMOS ME

  חיפשתם להעניק מתנה שימושית וחמה לעובדים או לקוחות שלכם?הכירו את THERMOS ME טרמוס אישי,קומפקטי שיישמור על הקפה שלכם חם כמו שאתם אוהבים.
  GB27911

  פרטים נוספים..
 • טרמוס שולחני 1.5 ליטר

  חיפשתם להעניק מתנה שימושית וחמה לעובדים או לקוחות שלכם?הכירו את THERMOS DESK טרמוס אישי,גדול במיוחד שיישמור על הקפה שלכם חם כמו שאתם אוהבים.
  GB22421

  פרטים נוספים..

הצג כטבלה הצג כרשימה

5 פריט(ים)