כוס הבריאות The Right Cup

The Right Cup

לכולנו יש הרגלים מזיקים, אך הגרוע ביותר חוסר בשתיה מרובה של מים ולמה אתם שואלים? כי הם כלל לא טעימים! הגיע הזמן להפוך את המים לאקסטרה טעימים ולהילחם במזיק הנפוץ ביותר בעולם, הכירו את כוס הבריאות the right cup, הכוס שתגרום לכם (לא בכוח) לשתות הרבה יותר!
כוס הבריאות the right cup (הכוס הנכונה) זה בעצם פרוייקט מטורף שרץ בכל העולם ומעודד קמפיינים ענקיים למלחמה במחלת הסוכרת, והכי חשוב לגרום לאנשים לשתות את מה שאנחו לא אוהבים מים! איך כל זה קורה? מאוד פשוט : אשליית חוש הטעם והריח!
הסוכר נמצא בכל מקום, בכל מוצר גם אם הוא לא חשוד כמו לחם או אבקות למינהן וזו אחת הסיבות העיקריות להשמנת יתר ומחלות כגון סוכרת שהינה מגיפה ללא שליטה או יכולת לרגע זה לנצח.
בכוס the right cup לא תמצאו קסמים או עבודה בעיניים, זה לא הסיפור של כוס הריח, זה הרבה מעבר למה שאנחנו מבינים ורואים כי המוח שלנו זה מנוע עצום שלא לכל בורג יש את המפתח שלו.
The right cup מגיע ב-6 טעמים : אפרסק, פירות יער, תפוח, קולה, תפוזים וענבים ולא תפגשו בה שום תוסף שמעניק למים את הטעם והריח.
בואו והכירו את הפתרון שכבר נמצא אך עדיין לא נכנס מספיק לתודעה של כולנו: כוס הבריאות the right cup הינה הפתרון הנכון, הבריא ובעל פוטנציאל עצום לגרום לנו להיות בריאים יותר ולעזור להרגיל את הילדים שלנו ושל כולנו לצריכת מים מרובה ונכונה.

לעוד מתנות לבית >

הצג כטבלה הצג כרשימה

7 פריט(ים)

הצג כטבלה הצג כרשימה

7 פריט(ים)