תמונות נוספות

כוס TheRightCup אפרסק

0 ₪

לכולנו יש הרגלים מזיקים, אך הגרוע ביותר חוסר בשתיה מרובה של מים.הכירו את כוס the right cup הכוס הבריאותית בטעם אפרסק.

GB4255


פרטים

לכולנו יש הרגלים מזיקים, אך הגרוע ביותר חוסר בשתיה מרובה של מים ולמה אתם שואלים? כי הם כלל לא טעימים! הגיע הזמן להפוך את המים לאקסטרה טעימים ולהילחם במזיק הנפוץ ביותר בעולם, הכירו את כוס הבריאות the right cup בטעם אפרסק.
בכל מוצר גם אם הוא לא חשוד תוכלו למצוא כמויות אדירות של סוכר ביחס למוצר עצמו, כמו לחם או אבקות למינהן וזו אחת הסיבות העיקריות להשמנת יתר ומחלות כגון סוכרת שהינה מגיפה ללא שליטה ואנחנו ממשיכים לצרוך ולשתות אותו לא כי הוא באמת טעים אלא כי זהו סם לכל דבר.
בכוס the right cup בטעם אפרסק לא תמצאו קסמים או עבודה בעיניים, זה לא הסיפור של כוס הבריאות, המים ללא תוספים והכי חשוב נטולי סוכר, אך תמצאו בדופן הכוס חומרי ריח ובשפת הכוס ממתיק מלאכותי.
הכוס נראית רגילה לחלוטין,עד שמוזגים לתוכה מים ופתאום המים מתחילים לקבל טעם וריח של אפרסק, הרי מה שבעצם עושה את העבודה זה חוש הריח שמעניק את חוויית הטעם הכוללת וגורם להטעות את המוח בכך שמדובר בכוס אפרסק ולא מים רגילים.
תכולה של הכוס הינה 330 מ"ל והיא מחזיקה מעמד בין 7-9 חודשים רצופים בתנאי שטיפה רגילה, שטיפה במדיח קלים עלולה לקצר את חיי הכוס.
הכוס ריח מיוצרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) והינה בטיחותית לכל הגילאים, גם לילדים, זוהי הזדמנות נדירה להתחיל לנהל את הגוף שלנו בצורה נכונה.
בואו והכירו את הפתרון שכבר נמצא אך עדיין לא נכנס מספיק לתודעה של כולנו: כוס הריח the right cup הינה הפתרון הנכון, הבריא ובעל פוטנציאל עצום לגרום לנו להיות בריאים יותר ולעזור להרגיל את הילדים שלנו ושל כולנו לצריכת מים מרובה ונכונה.

כוס TheRightCup
כוס בטעם וריח של אפרסק
הכוס הבריאותית
ללא תוספים מזיקים
מאושרת על ידי FDA
מעניקה למים טעם וריח
מתאים לכל הגילאים
עשויה מחומרים עמידים ואיכותיים
תכולה : 330 מ"ל
מגיעה בצבע תואם למשקה : כתום כהה
אורך חיים בין 7-9 חודשים רצופים
הפתרון הנכון והיעיל לצריכה מרובה של מים
מעולה לפרסום ושיווק, חברות לקוחות ומתנות לעובדים
שפע מקום להדפסה או הטבעה של לוגו החברה

מוצרים דומים

ביקורות

כתוב חוות דעת שלך

אתה סוקר: כוס TheRightCup אפרסק